Nevýhody ICYNENE a časté dotazy

Proč jsou jiné materiály levnější?

Vstupní náklady na realizaci naší izolace mohou být vyšší než s konkurenčními materiály, ale je důležité si uvědomit, že následné náklady na vytápění v celém objektu klesnou až o 70%. Z čehož vyplývá, že návratnost této investice je velmi ekonomicky výhodná. Oproti jiným materiálům má kanadská pěna ICYNENE stále vlastnosti, proto není třeba izolaci aplikovat vícekrát. Její životnost je po celou dobu funkčnosti stavby, nikdy nedegraduje, nesmršťuje se, nepraská a neslehne

 

Je materiál hořlavý?

Všechny produkty ICYNENE spadají do třídy hořlavosti E. Izolace však vyniká vysokou samozhášivostí a díky skvělé neprůvzdušnosti zamezuje přísunu vzduchu k podpoře hoření.
Na vše máme samozřejmě certifikace, které vám budou doloženy v protokolu o klasifikaci požární odolnosti s identifikačním číslem PK2-02- 16-017- C-0 podle ČSN EN 13501.

Jako jediná izolační pěna na trhu je izolace ICYNENE uvedena v požárním katologu RIGIPS a KNAUF

Je izolace zdravotně nezávadná?

Veškeré zdravotní certifikace, včetně hygienického atestu dokládají, že naše materiály nejsou žádným způsobem toxickéI americká asociace sdružující alergiky podporuje použití naší izolace ICYNENE v rodinných domácnostech.

Díky  buněčné struktuře a difúzní otevřenosti neabsorbuje vlhkost, čímž zamezuje vzniku plísní nejen na jejich povrchu, ale i uvnitř konstrukce. Navíc zamezuje šíření alergenů a bakterií.

Jaká je životnost?

Funkčnost a stálost naší izolace zaručujeme 30ti lety celosvětových zkušeností, desetitisíci realizovaných staveb, pravidelnými kontrolami těchto staveb a fixní 5ti letou zárukou na aplikaci. Díky zkušenostem nabízíme našim zákazníkům záruku 25 let na stálost izolačních vlastností. Ve stručnosti Chytré zateplení ICYNENE zajišťuje stálost izolačního materiálu a tepelných vlastností po celou dobu funkčnosti budovy. 

Mohu si výrobek u vás zakoupit, ale instalaci si provést sám?

Kanadské zateplení ICYNENE není možné si instalovat bez našich odborníků. Její úspěch se ukrývá i ve správné aplikaci. Naši profesionálové ví jaký správný poměr složek namíchat, jaký tlak vytvářet a také na jakou teplotu materiál zahřívat. Ke správnému výsledku je třeba nejen kvalitní materiál, ale také šikovné a zkušené ruce našich kolegů.

Výhody izolace ICYNENE

ICYNENE ikona úspora nákladů

úspora až 70 %

Kdo by nechtěl ušetřit? S naší izolací snížíte náklady až o 70%.

ICYNENE ikona životnost

stálé vlastnosti

Pěna nedegraduje, nesmršťuje se, nepraská a neslehne. O izolaci se tak nebudete muset starat do konce života.

ICYNENE ikona zdravotně nezávadné

zdravotně nezávadná

Neabsorbuje vlhkost, čímž zamezuje vzniku plísní nejen na jejich povrchu, ale i uvnitř konstrukce.

ICYNENE ikona rychlost realizace

rychlost aplikace

Jsme rychlejší než vítr, takže celá realizace na stavbě nám nezabere více než jeden den.

Zavřít menu