Jaké jsou hlavní výhody tepelné izolace ICYNENE?

S chytrým zateplením ICYNENE přichází i spousta výhod.  Sepsali jsme vám je pěkně jednu po druhé. Pokud budete mít nějaké otázky, neváhejte se zeptat. Jsme tu pro vás!

ICYNENE úspora nákladů až 70%

Úspora až 70 %

Pokud je dům správně izolovaný a těsný, tak si během zimních měsíců uchovává teplo a v létě naopak chládek. S pomocí izolační pěny ICYNENE H2Foam Lite jsou úspory nákladů až o 70 %. Tato tepelná izolace tedy šetří nejen vaše peníze, ale i životní prostředí.

ICYNENE stálé vlastnosti

Životnost

Kanadské zateplení ICYNENE H2Foam Lite nikdy nedegraduje, nesmršťuje se, nepraská a neslehne. Zajišťuje tak stálost izolačního materiálu a tepelných vlastností po celou dobu funkčnosti budovy. Jedná se o špičkovou izolaci se stálými vlastnostmi, a konečné řešení zateplení bez následných dodatečných nákladů.

ICYNENE ikona zdravotně nezávadné

Zdravotní nezávadnost

Chytré zateplení ICYNENE H2Foam Lite se pyšní buněčnou strukturou a difúzní otevřeností. Díky těmto vlastnostem neabsorbuje vlhkost, čímž zamezuje vzniku plísní nejen na jejich povrchu, ale i uvnitř konstrukce. Navíc zamezuje šíření alergenů a bakterií. S naší izolační pěnou bude váš dům dýchat. Veškeré naše produkty mají mezinárodní certifikáty.

ICYNENE rychlost realizace

Rychlost realizace

Na realizaci nebudete muset čekat týdny, ale váš dům dokonale zateplíme za jeden den. Díky tomu, že jsou naše výrobky vyvíjeny v Kanadě, jsou přizpůsobeny extrémním teplotám. Zateplení je tedy možné realizovat během celého roku – až do teploty -38 °C.

ICYNENE ikona moderní materiál

Moderní materiál

Tepelná izolace ICYNENE H2Foam Lite se naprosto liší od těch ostatních, protože blokuje přístup vzduchu, omezuje tepelné mosty a nezadržuje vlhkost. Navíc se aplikujeme stříkáním, které je oproti foukání mnohem účinnější.

ICYNENE profesionální přístup

Profesionální přístup

Izolace ICYNENE není na trhu žádným nováčkem. V Kanadě působí přes 30 let a právě ze zkušeností našich kanadských kolegů vycházíme. Neřešíme pouze izolace, ale díváme se na stavbu jako celek. Na základě analýzy celé budovy navrhuje to nejvhodnější řešení na míru. Naše realizované objekty navíc pravidelně kontrolujeme.

ico-nenasakavost

Nenasákavost

Lehká, pružná a paropropustná izolace ICYNENE H2Foam Lite se pyšní extrémně nízkou nasákavosti materiálu. Díky své otevřené buněčné struktuře umožňuje obousměrné schnutí konstrukce, pokud by někdy navlhla. Nedochází tak ke vzniku kondenzace v izolaci, a tím zhoršení tepelných vlastností izolace.

ico-neprovzdusnost

Neprůvzdušnost

ICYNENE H2Foam Lite tvoří vzduchotěsnou vrstvu i při tlakovém rozdílu 50-60 Pa. Splňuje tímto požadavek na vzduchotěsnost obálky budovy (blower door test) i bez použití „parotěsných“ fólií (igelitu) při difuzně otevřené konstrukci.

Zavřít menu