Soutěž o sportovní láhev ICYNENE

3.2.2020 v Plzni

Společnost ICYNENE se dlouhodobě zasazuje o lepší budoucnost – stále probíhá sázení stromů ve Vysokých Tatrách (těch stromečků se zasadilo již více než 40 000), ve firmě se přestaly používat plastové láhve a nahradily je skleněné a nebo tyto hliníkové. Na výstavách a veletrzích nepoužíváme jednorázové plastové kelímky, ale ekologicky rozložitelné nádobí. Všichni ve společnosti ICYNENE, i my dealeři, se zamýšlíme nad tím, jak naše rozhodnutí ovlivňuje životní prostředí. 

Právě proto jsme se rozhodli darovat do soutěže tři tyto sportovní hliníkové láhve o objemu 400 ml od společnosti ICYNENE. 

Soutěž probíhá na našich Facebookových stránkách >

A co pro to musíte udělat? Hledáme odpověď na otázku: Jakou historicky nejstarší stavbu jsme zateplovali v roce 2019? Odpověď piště do komentáře pod soutěžní příspěvek na našich Facebookových stránkách. 

Hurá na to, pojďte s námi soutěžit. 

Pravidla soutěže
– soutěž pořádá Kanadské zateplení s.r.o., IČ 06848702

– soutěž je určena pro občany České republiky starší 18 let

– podmínkou výhry je odpovědět do komentářů na Facebooku pod soutěžní příspěvek na otázku: Jakou historicky nejstarší stavbu jsme zateplovali v roce 2019? 

– výherci budou tři a budou vylosováni náhodně 
– soutěž končí 29.2.2020, následně bude bez odkladu vyhlášeni výherci soutěže, kteří budou kontaktováni do zpráv a budou označeni v příspěvku na našem facebookovém profilu
– společnost Facebook nemá se soutěží nic společného 

Soutěž o láhev na pití ICYNENE
Zavřít menu