Vibeizol pomáhá tam, kde je třeba

V Třebíči dne 14.12.2021

Letošní rok byl pro naši firmu úspěšný. Realizovali jsme řadu zakázek a získali tak mnoho spokojených zákazníků. Právě díky nim rosteme a můžeme pomáhat tam, kde je třeba. 

Kanadské zateplení pomáhá

V loňském roce jsme Vojtíškovi  přispěli částkou, díky které mohl rehabilitovat celý rok. I v letošním roce jsem se rozhodli pomáhat tam, kde je třeba. 

Peníze jsme tentokrát během roku 2021 přispěli na řadu sbírek a akcí.

Nadačnímu fondu Rafael dětem jsme přispěli malému bojovníkovi Ríšovi se spastickou formou dětské mozkové obrny a vadou zraku. Peníze byly určeny na tolik potřebné rehabilitace.

V březnu jsme v jihlavské ZOO  adoptovali surikatu a podpořili jsme tím v době covidu zavřenou ZOO Jihlava.

Letošním větším sponzorským počinem byla pro nás akce HAPPY RUN. Běželo se pro Honzíka s Westovým syndromem a mikrocefalii. Peníze pomohou v léčbě, rehabilitacích i na kompenzační pomůcky. Zajímá vás více o této akci? Čtěte zde >> 

Velmi nás zasáhlo tornádo na Jižní Moravě, i proto jsme na pomoc obyvatel zaslali finanční prostředky a zároveň jsme nabídli i materiální pomoc. 

Projekt #naplnodoneznama Nadace České spořitelny sbíral peníze pro kliniku dětské plastické chirurgie FN Vinohrady na nákup specializované operačního stolu na operace dětských pacientů. Lence jsme fandili celý její Colorado trail. 

Jako fanoušci sportu jsme v Šebkovicích přispěli na akci 40 let ŠEBKOVICKÉHO FOTBALU pod záštitou fotbalového oddílu TJ Sokol Šebkovice. Fotbalový tým se také pyšní dresy, které jsme jim darovali. V této obci jsme v letošním i loňském roce realizovali nejvíce zakázek.

V listopadu jsme sponzorovali KAL@M!TA CUP, 2.ročník turnaje v malé kopané. 

Organizace DEBRA ČR zastupuje v České republice pacienty s nemocí motýlích křídel. I zde jsme pomohli.

Děkujeme všem našim zákazníkům a partnerům, bez vás by to nešlo. 

Zavřít menu